אנימציה

ציפור ירוקה

מקבץ סרטים חדשים מהעולם #5

Solar Walk / Reka Bucsi

הליכה סולארית רקה בוצ'י

הפקה מרהיבה מדנמרק על הישגי האדם במערכת הסולארית העוטפת אותנו. הסרט רומז להישגי האדם הבודד, להשפעות על המערכת הסולארית וליכולת לקבל את היופי בכאוס ובבלתי נודע. ערבוב של טכניקות, סגנונות ושלל תובנות שיישא איתו כל צופה על פי פרשנותו ואבחנותיו.

The green Bird / Maximilien Bougeois

הציפור הירוקה /  אקסימיליאן בוג'וא

ציפור ירוקה, היסטרית והיפר אקטיבית מטילה את ביצתה הראשונה. היא תעשה כל מה שביכולתה (ומעבר לכך) כדי לדגור על הביצה ולהביא לעולם את הדור הבא. משעשע ומרענן.

Maybe it's me / Dimitris Simou

אולי זה אני דימיטרי סימו

יוצר הסרט בונה במחשב את זיכרונות חייו ומשחזר את מהלך אובדן הזיכרון של סבו. בליל רגשות, זיכרונות, פחדים וגעגועים חוזרים ומשתלבים שוב בקווי המתאר של התוכנה התלת ממדית.

Les Levres Grecees / Kelsi Phung

שפתיים סדוקות קלסי פונג

נער ואמו בארוחת צהריים. האם מלאה טענות על התנהגות בנה בבית הספר.

הבן מנסה לקשור שיחה שונה עם האם ולפרוק מטען כבד הרובץ עליו.

Nevada / Emily Ann Hoffman

נבדה אמילי אן הופמן

סוף שבוע רומנטי של זוג אוהבים מופרע בגלל 'תקלה' באמצעי המניעה.

מה עלול לקרות? מה זה עושה לאהבה?

Another You / Olivier Lescot

אתה אחר אוליבייה לסקוט

וידאו קליפ מושקע ללהקת ברייקבוט, עם שירה המצליח "אתה אחר".

שפע של פרשנויות כבר עסקו בגיבור הקליפ (המשלב שני גיבורים קודמים), אבל מומלץ פשוט ליהנות מהמוסיקה, מהאנימציה המשוכללת והזורמת ומהארוטיקה המסוגננת הנוזלת מהמסך בדליים.

My Grandfather's memory book/  Colin Levi

ספר הזיכרונות של סבי קולין לוי

עוד יצירה בז'אנר ההולך ומתרחב של יוצרים המגלים את הוריהם או סביהם המתים בזכות ממצאים חסויים שהשאירו אחריהם. יוצר הסרט גילה אחרי מות סבו, עליו ידע כי הוא צייר מחונן, כמות אדירה של ציורים שמעולם לא ראה.

The new Normal

הנורמלי החדש 

סרטון המעודד את צריכת הקנאביס למטרות טובות. עשוי בסגנון הדיורמות (חלונות התצוגה במוזיאון הטבע) ויוצר סצנות אנושיות דרמטיות, הממחישות את הצורך בקנאביס.

.

The Call /Anca Danian

צלצול הטלפון אנקה דאניאן

חדר אמבטיה של אישה מבוגרת הופך למקום בו ניתן להתרפק על זיכרונות, הזיות וחלומות הקשורים במים. סרט עתיר דמיון ושלל אמצעים חזותיים של במאית האנימציה הבולטת ביותר בקולנוע הרומני, שהעמידה כבר כמה יצירות בולטות וייחודיות בפסטיבלי אנימציה נחשבים.

Cubed /Xue En Ge

בתוך קוביה יו אןגה

דמויות עם ראשים של קובייה הונגרית משמשים את הבמאית ילידת סין, תושבת סינגפור, ליצור מטפורה מתוחכמת על יחסים בינאישיים. האנשים עם ראשי הקובייה מנסים למצוא נקודות מפגש והסכמה המסומלות על ידי צבעי הקובייה. ריבוי הווריאציות מעיד על מורכבות הקשר בין אנשים, על הדמיון ועל השוני, על הגמישות לשנות ועל העקשנות לחפש אחר קשר למרות הקושי והכישלונות. סרט חכם ומעורר למחשבה.

רביעי 31.07 / שעה 13:00 / אולם 5
שישי 02.08 / שעה 20:30 / אולם 5
שבת 03.08 / שעה 17:00 / אולם 2