אנימציה

חבילה קלאסית

מקבץ בינלאומי עם מיטב פניני מופת

כבכל שנה גם הפעם אנו מקדישים לילדים את מיטב הקלסיקות מהעולם. סרטים שאין רואים כבר בשום מקום, סרטים של פעם במובן העשיר, החכם, הרגוע והאיכותי של המילה, סרטים שנעשו טרם עידן המחשב. אנחנו בטוחים שילדים וגם הוריהם יתענגו על היופי הזה.

בין הסרטים:

"סרט חיות" של NFB מקנדה – איפיון תנועתן של החיות, באנימציה מצוירת בצבעי מים ודיו שחורה. תמים וחמים.

הפנתר הוורוד – הסרט הראשון שנעשה לאחר הצגת הפנתר הוורוד בסרטו של פיטר סלרס. הסרט הקטן הזה עיצב את התנהגותו ואופיו של הפנתר, ואף זכה באוסקר. מכאן צמחה הסדרה שיצרה מאות סרטי פנתר ורוד, אך רק מעטים מאוד מהם הגיעו לרמת הסרט הראשון הזה.

הסיפור על סינדרלה הפינגווינה – השתלחות מופרעת בסיפור סינדרלה, כשכל הדמויות משוחקות על ידי פינגווינים. התוכלו לנחש איזו נעל מלביש הנסיך על רגל אהובתו?

חייך לדודה – דודה מנסה לשווא לסחוט חיוך מילדון חמוד. על פי ספר ילדים בשם זה מאת הסופרת האמריקאית דינה פאטרסון.

הבנדוד של דונאלד-גאס – סרטון מימי הזהב של דיסני שלפני הטלוויזיה. דונאלד דאק מארח את בן דודו הרעבתן. שפע בדיחות על אוכל, וקומדיה שלא עושים כבר כמוה.

כשהאבק שוקע – שתי חיות מחילות מגלות שהעפר שהשכן מפנה ממאורתו נושב אל מאורתן ופוגע בשלווה ובניקיון. הסכסוך הולך ומחריף – עד המסקנה הבלתי נמנעת שרק תיאום ושיתוף פעולה יביאו שלווה ואיכות חיים.

הילד ואווז הפרא – סרטון יפהפה על ילד שמציל אווז שבור כנף שאינו יכול להצטרף לאחיו הנודדים. אהבה לחיות תמיד מרגשת אותנו, אפילו כשמדובר באווז, ואפילו שלבסוף הוא יעזוב ויצטרף לאחיו הנודדים.

60 דקות / לילדים / למבוגרים / לנוער / לצעירים
רביעי 31.07 / שעה 11:30 / אולם 5
שישי 02.08 / שעה 10:00 / אולם 5